iPhone 11

11 bila
Tip
od 6 490 Kč
Kód: 291/-PR3
1 položek celkem

iPhone 11 je smartphone vyvinutý společností Apple a představený v roce 2019. Tento model se vyznačuje moderním designem s displejem s minimálními rámečky a kovovým rámem, který vytváří elegantní vzhled.

Displej iPhone 11 má úhlopříčku 6,1 palce a je vybaven technologií Liquid Retina s vysokým rozlišením. Telefon je také vybaven nejnovějším procesorem A13 Bionic, což zaručuje vysoký výkon a rychlost.

Zadní kamera iPhone 11 má dva objektivy, 12 megapixelů a umožňuje vytvářet vysokokvalitní fotografie a video záznamy. Telefon podporuje funkce jako například Smart HDR pro vylepšení kvality fotografií a výkonný režim portrétu pro snímání krásných portrétů s rozmazaným pozadím. Na přední straně telefonu se nachází 12 megapixelová kamera pro selfie fotografie a videohovory.

Tento model iPhone je dostupný s kapacitou paměti 64 GB, 128 GB a 256 GB, což poskytuje dostatek prostoru pro ukládání aplikací, fotografií, videí a dalších dat. Telefon podporuje také bezdrátové nabíjení a voděodolnost podle standardu IP68.

Jednou z významných vlastností iPhone 11 je také jeho výdrž baterie. Díky vysoké kapacitě baterie dokáže tento telefon vydržet až 17 hodin při neustálém používání.

Celkově lze říci, že iPhone 11 je vynikající volba pro uživatele, kteří hledají moderní a výkonný smartphone s vysokou kvalitou fotoaparátu a velkou výdrží baterie.

warehouse
Kamenná prodejna v Praze
Opravna Jablek
Nuselská 295/12
Praha 4
Zpět do obchodu