iPhone 8 Plus

8p red
Novinka Tip
od 3 890 Kč
Kód: 285/-PR3
1 položek celkem

iPhone 8 Plus byl představen společností Apple v září 2017 jako větší verze modelu iPhone 8. Tento model disponuje 5,5 palcovým Retina displejem s vysokým rozlišením a podporou True Tone pro lepší reprodukci barev.

iPhone 8 Plus je vybaven dvěma 12 megapixelovými zadními fotoaparáty s optickou stabilizací obrazu a novým senzorem pro lepší snímky při slabším osvětlení. Díky těmto dvěma fotoaparátům umožňuje tento model vylepšenou funkci Portrétního režimu, který dokáže vytvořit hloubkový efekt na fotografiích a vytvořit tak více umělecké snímky. Na přední straně telefonu se nachází 7 megapixelová kamera pro selfie fotografie a videohovory.

Vnitřně je iPhone 8 Plus vybaven stejným procesorem A11 Bionic jako iPhone 8, což umožňuje rychlý výkon a efektivní použití energie. Tento procesor umožňuje také vylepšenou grafiku, což zlepšuje herní zážitek a výkon při používání náročnějších aplikací.

iPhone 8 Plus podporuje bezdrátové nabíjení a je odolný proti vodě a prachu podle standardu IP67. K dispozici jsou různé varianty paměti - 64 GB a 256 GB.

Celkově lze říci, že iPhone 8 Plus nabízí vysoký výkon, kvalitní fotoaparáty a moderní design, což ho činí populárním zařízením mezi uživateli smartphonů, zejména mezi těmi, kteří chtějí více vylepšené fotografické funkce než nabízí základní model iPhone 8.

warehouse
Kamenná prodejna v Praze
Opravna Jablek
Nuselská 295/12
Praha 4
Zpět do obchodu