iPhone X

x seda
Tip
od 4 490 Kč
Kód: 288/STR3
1 položek celkem

iPhone X byl představen společností Apple v září 2017 jako první iPhone s bezrámečkovým designem. Tento model disponuje 5,8 palcovým OLED displejem s vysokým rozlišením a podporou HDR.

Na přední straně telefonu se nachází systém Face ID, který umožňuje uživatelům odemknout svůj telefon pomocí rozpoznávání obličeje. Tento systém zahrnuje několik senzorů a technologií, včetně infračerveného snímače, který dokáže detekovat tvář i v těžkých světelných podmínkách.

iPhone X je vybaven dvěma zadními fotoaparáty, jedním s širokoúhlým objektivem a druhým s teleobjektivem, které umožňují 2x optický zoom a až 10x digitální zoom. Telefon také podporuje natáčení videí ve vysokém rozlišení a s funkcemi jako je stabilizace obrazu.

Vnitřně je iPhone X vybaven procesorem A11 Bionic, který umožňuje rychlý výkon a efektivní použití energie. Telefon také disponuje bezdrátovým nabíjením a je odolný proti vodě a prachu podle standardu IP67.

Jako další novinky nabízí iPhone X animované emoji, tzv. Animoji, které dokážou přenášet pohyby obličeje uživatele do animovaného znaku.

Celkově lze říci, že iPhone X nabízí vysoký výkon, kvalitní fotoaparáty a moderní design s novými technologiemi jako Face ID a Animoji, což ho činí velmi oblíbeným mezi uživateli smartphonů.

warehouse
Kamenná prodejna v Praze
Opravna Jablek
Nuselská 295/12
Praha 4
Zpět do obchodu