iPhone XS

xs seda
Tip
od 4 900 Kč
Kód: 324/ZLA3
xsmax seda
Tip
od 5 290 Kč
Kód: 351/ZLA3
2 položek celkem

iPhone XS je smartphon společnosti Apple, který byl poprvé představen v září 2018. Tento model je nástupcem modelu iPhone X a je k dispozici ve dvou velikostech - s 5,8 palcovým a 6,5 palcovým OLED displejem Super Retina.

iPhone XS je vybaven dvěma zadními fotoaparáty - jedním širokoúhlým a druhým teleobjektivem, které umožňují 2x optický zoom a až 10x digitální zoom. Má také 7 MP TrueDepth přední kameru s funkcemi jako například Face ID, která umožňuje uživatelům odemykat své zařízení pomocí rozpoznávání obličeje.

Vnitřně je iPhone XS vybaven čipem A12 Bionic, který umožňuje zrychlení výkonu v porovnání s předchozími modely iPhone. Tento procesor je schopen provádět až 5 bilionů operací za sekundu a umožňuje také lepší výkon při používání umělé inteligence.

Telefon má také funkci bezdrátového nabíjení a je odolný vůči vodě a prachu podle standardu IP68. K dispozici jsou různé varianty paměti - 64 GB, 256 GB a 512 GB.

Celkově lze říci, že iPhone XS nabízí vysoký výkon, kvalitní fotoaparáty a elegantní design, což ho činí oblíbeným zařízením mezi uživateli smartphonů.

warehouse
Kamenná prodejna v Praze
Opravna Jablek
Nuselská 295/12
Praha 4
Zpět do obchodu