iPhone XR

xr bila
Tip
od 5 190 Kč
Kód: 327/-PR3
1 položek celkem

iPhone XR je smartphone vyvinutý společností Apple a představený v roce 2018. Tento model se vyznačuje moderním designem s displejem s minimálními rámečky a kovovým rámem, který vytváří elegatní vzhled.

Displej iPhone XR má úhlopříčku 6,1 palce a je vybaven technologií Liquid Retina s vysokým rozlišením. Telefon je také vybaven nejnovějším procesorem A12 Bionic, což zaručuje vysoký výkon a rychlost.

Zadní kamera má 12 megapixelů a umožňuje vytvářet vysokokvalitní fotografie a video záznamy. iPhone XR také podporuje funkce jako například Smart HDR pro vylepšení kvality fotografií a výkonný režim portrétu pro snímání krásných portrétů s rozmazaným pozadím. Na přední straně telefonu se nachází 7 megapixelová kamera pro selfie fotografie a videohovory.

Tento model iPhone je dostupný s kapacitou paměti 64 GB, 128 GB a 256 GB, což poskytuje dostatek prostoru pro ukládání aplikací, fotografií, videí a dalších dat. Telefon podporuje také bezdrátové nabíjení a voděodolnost podle standardu IP67.

Jednou z významných vlastností iPhone XR je také jeho výdrž baterie. Díky vysoké kapacitě baterie dokáže tento telefon vydržet až 16 hodin při neustálém používání.

Celkově lze říci, že iPhone XR je vynikající volba pro uživatele, kteří hledají moderní a výkonný smartphone s vysokou kvalitou fotoaparátu a velkou výdrží baterie.

warehouse
Kamenná prodejna v Praze
Opravna Jablek
Nuselská 295/12
Praha 4
Zpět do obchodu