iPhone 8

8 red
Tip
od 2 990 Kč
Kód: 282/-PR3
1 položek celkem

iPhone 8 byl představen společností Apple v září 2017 jako nástupce modelu iPhone 7. Tento model disponuje 4,7 palcovým Retina displejem s vysokým rozlišením a podporou True Tone pro lepší reprodukci barev.

iPhone 8 je vybaven jedním 12 megapixelovým zadním fotoaparátem s optickou stabilizací obrazu a novým senzorem pro lepší snímky při slabším osvětlení. Na přední straně telefonu se nachází 7 megapixelová kamera pro selfie fotografie a videohovory.

Vnitřně je iPhone 8 vybaven procesorem A11 Bionic, který umožňuje rychlý výkon a efektivní použití energie. Tento procesor umožňuje také vylepšenou grafiku, což zlepšuje herní zážitek a výkon při používání náročnějších aplikací.

iPhone 8 podporuje bezdrátové nabíjení a je odolný proti vodě a prachu podle standardu IP67. K dispozici jsou různé varianty paměti - 64 GB a 256 GB.

Celkově lze říci, že iPhone 8 nabízí vysoký výkon, kvalitní fotoaparáty a moderní design, což ho činí populárním zařízením mezi uživateli smartphonů. Tento model je také cenově dostupnější než novější modely iPhone X a XS.

warehouse
Kamenná prodejna v Praze
Opravna Jablek
Nuselská 295/12
Praha 4
Zpět do obchodu